Silver partner
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
7
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
7003
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа коммерческой недвижимости (3)

  • КАН-Маркет
    399 300 $
    2 200 $/м²

    Тадея Рыльского бульв., 1

    БЕЗ КОМИССИИ Теремки ЖК Respublika
    офисное помещение
    182 м²
    2019 год постройки
    3 дня назад
    Простір, де кожен м2 дихає потенціалом! Це приміщення – чисте полотно для втілення будь-яких задумів! Його відкрите планування дозволяє вільно експериментувати з простором, а великі вікна наповнюють його природним світлом☀️, створюючи атмосферу легкості та натхнення Ліквідність цього приміщення – факт, підкріплений його розташуванням!Воно знаходиться в епіцентрі активності, де завжди вирує життя та люди шукають нові враження Адреса: Теремківська 4А КАН-МАРКЕТ Загальна площа: 181,5 м2 Приміщення розташоване на 1️⃣-му поверсі Стан: без ремонту Ціна: 2200 $\м2 Загальна вартість: 399 300 $ Чекаємо дзвінка, щоб надати всю інформацію!
    Риелтор
  • КАН-Маркет
    95 700 $
    3 000 $/м²

    Родины Костяковских ул., 10

    БЕЗ КОМИССИИ Теремки ЖК Respublika
    офисное помещение
    32 м²
    2024 год постройки
    3 дня назад
    Продаж 32м2 комерційної нерухомості у будинку з доступом до відкритої смарт-вулиці що дасть змогу розширити потік відвідувачів, за рахунок відкритого простору, яким можуть користуватись як мешканці так і гості комплексу Панорамні вікна по периметру приміщення забезпечують потік сонячного світла до приміщення, що створює приємну затишну атмосферу! Висота стелі 4,8м2 надає політ фантазії для реалізації творчих задумів, можливе створення простору у два рівні Послуги/продажі/сервіси - ідеальне місце для будь-якої бізнес-ідеї Ідеальне приміщення чекає на тебя для перегляду! Площа: 31.9 м² Ціна: $95 700 ️ Стан: без ремонту З любов‘ю, Ваш KANMarket
    Риелтор
  • КАН-Маркет
    107 100 $
    3 000 $/м²

    Родины Костяковских ул., 10

    БЕЗ КОМИССИИ Теремки ЖК Respublika
    многофункциональное помещение
    36 м²
    2024 год постройки
    3 дня назад
    Пропонуємо для Вашої ідеальної інвестиції приміщення площею 35,7 м2 у будинку Комфорт Плюс класу! Приміщення має правильну форму з великими вікнами для забезпечення максимального освітлення сонячними промінчиками ☀️ Має вихід на відкриту смарт-вулицю! До якої є доступ як у мешканців так і у гостей комплексу це підвищує ліквідність інвестиції Завітай у відділ продажу для отримання детальної інформації! Площа: 35.7 м² Ціна: $107 100 ️ Стан: без ремонту З любов‘ю, Ваш KANMarket
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.